Služby


Webdesign

Jsem webdesigner s více než 15 lety zkušeností. Nabízím tvorbu promyšlených webových stránek, které plní svůj účel. Rád k tomu využívám systém WordPressShoptet.

O2, Tesco, ČEZ, Cinema City, Ipsos, Vodafone, Vaše liga, Prima, Snapbacks.cz, Kosmas, Hanibal, Johnson & Johnson, Městská knihovna v Praze,  Skaut, Strana zelených, SEOUX

Mám rád webdesign a dbám na jeho základní kameny. Prvním krokem je vymyslet obsah a řešení, které bude dávat smysl a bude mít předpoklady k plnění cílů. Dále se soustředím na jednoduchost, srozumitelnost, použitelnost a celkový uživatelský zážitek. V neposlední řadě pak rovněž beru ohled na důvěryhodnost, přesvědčivost a marketing. Jaká úskalí skýtá vývoj webu?

Vždy se snažím, aby má práce byla dobře promyšlená, přiměřeně rychlá a bez chyb, čitelná a znovu použitelná.


Nový e-shop Shoptet

Chcete rozjet nový e-shop na platformě Shoptet? Rád vám poradím, nastavím základní věci a pomohu se spuštěním.


Napadený web na WordPressu

Napadli váš web postavený na platformě WordPress? Přesměrovává se na malwarové stránky a ani se nedostanete do administrace? Rád vám pomůžu s opravami, vyčištěním i ochranou do budoucna, abyste podobným útokům předešli.


Zrychlení a úpravy webu na WordPressu

Načítá se váš web pomalu a přicházíte tak o návštěvníky? Navrhnu nebo rovnou nasadím úpravy potřebné ke zrychlení, případně doporučím vhodný webhosting a pomůžu s přesunem webu.

 

Dramaturgie, konzultace, titulky, korektury

Tvoříte nový web, píšete texty, natáčíte video nebo nahráváte audio? Poskytnu vám kontrolu, připomínky a prověřím, že váš výtvor dává smysl, neobsahuje chyby, drží pohromadě, je srozumitelný a vyhovuje svému cíli.


Audio technika a nahrávání

Potřebujete nazvučit začínající projekt a nevíte si rady, jakou techniku pořídit? Poradím vám, kterou cestou se vydat a jaký setup zvolit, aby přiměřeně pasoval do vašeho rozpočtu.


Nový kanál na platformě Twitch

Začínáte streamovat na Twitchi a nevíte si rady s nastavením OBS, Nightbota, příkazů, grafiky kanálu a podobně? Rád poradím, jak na to a pomohu se základním nastavením.


Základní střih videa a zpracování zvuku

Máte natočenou přednášku, školení nebo rozhovor a potřebujete vše sestříhat do dobře vypadajícího a znějícího videa? Máte ve zvukové nahrávce šum, nepříjemné sykavky nebo ruch na pozadí? Rád vám s tím pomohu. Pracuji v programech Adobe Premiere ProAdobe Audition.

 


Napište mi e-mail na josef.stepanek@gmail.com

Těším se na spolupráci. Rád pomohu i rychlou konzultací.


StrengthsFinder Report    LinkedIn